Gezocht: tijdelijke pianist(e) voor Christelijk Kinder- en Tienerkoor “de Regenboog”

Wij zijn een kinder- en tienerkoor en dringend op zoek naar een pianist(e)voor ons kinderkoor. Speel je graag piano en lijkt het je leuk om 1x per week ons kinderkoor te begeleiden tijdens de repetities, dan willen we je graag vragen te reageren! Er staat een kleine vergoeding tegenover. We zoeken in ieder geval iemand tot de kerst, mogelijk tot en met maart 2021. We gaan begin oktober starten met de repetities.

We repeteren op dinsdagavond van 18.30 uur tot 19.15 uur, de tieners, (10 en 11 jarigen) gaan nog een kwartiertje langer door.

Stuur voor meer informatie een mailtje naar Wilma Gardebroek:  b.gardebroek@solconmail.nl

Ook nieuwe leden zijn van harte welkom op ons koor!! Voor meer informatie kun je daarvoor ook mailen naar Wilma Gardebroek.

Artboard facebook google+ instagram linkedin maps pinterest twitter vimeo youtube world